Menczer: Még a kutyák sem vágynak arra, hogy tisztséget vállaljanak.


Menczer Tamás a közösségi médiában osztotta meg véleményét, miszerint nem meglepő, hogy a Tisza Pártnak nincsenek jelöltjei. A Fidesz-KDNP kommunikációs igazgatója azonban arra is rámutatott, hogy nem csupán jelöltkínálattal állnak hadilábon Magyar Péterék, hanem a pártjuk létezése is kérdéses.

- összegezte Menczer Tamás. Kiemelte: az online térben ugyan létezik a Tisza párt, de a valóságban nem található sem párt, sem szervezet, sem jelöltek, gyakorlatilag semmi.

A kommunikációs igazgató véleménye szerint nem meglepő, hogy senki sem akarja a nevét a Magyar Péter által vezetett párthoz kötni, hiszen ez a politikai formáció állandó botrányok körül forog. Példaként említette a Tisza-adót, a nyugdíjadót, Ruszin-Szendi Romulusz fegyverviselési ügyét, valamint azt a súlyos esetet, amikor 200 ezer magyar ember személyes adatai kerültek átadásra az ukrán hatóságoknak. Ezen kívül Bódis Kriszta Csipke Józsika című írása is hozzájárult a párt körüli zűrzavarhoz – sorolta a kommunikációs igazgató.

Nincsenek jelöltjeik, ezért folyamatosan halogatják az időpontokat - emelte ki a kommunikációs igazgató. Hozzátette:

Related posts